import z chin

Interes z Chinami, a w zasadzie to wielce ciekawa sprawa dla Polskich biznesmenów.
Trzeba podkreślić, że również bardzo opłacalna.

Opłacalność importu

Kwestia importu towaru z Chin staje się coraz popularniejsza, ze względu na wysoką...opłacalność takiego przedsięwzięcia.
Materiały i siła robocza w Chinach jest dużo tańsza i nawet doliczając koszty importu (cło i opłaty) można śmiało powiedzieć, że cała fatyga związana z tematem jest bardzo korzystna dla potencjalnego inwestora. W pewnych przypadkach oszczędności będą bardzo znaczące dla przyszłego rozwoju firmy, przecież pieniądze, które wydalibyśmy na towar zostanie w naszych kieszeniach, czekając na dalsze inwestycje.

Import- ciężka sprawa, ale...

Całość koniecznych do przejścia procedur związanych z importem może przy stworzyć spory ból głowy potencjalnego chętnego na tego rodzaju usługi przedsiębiorcy.

Nie bez powodu powstały firmy mające na celu pomaganie- oczywiście odpłatne- takim właśnie biznesmenom, którzy nie maja bladego pojęcia jak się za to zabrać. Ceny takich usług są niewygórowane, a dobra firma zadba o każdy szczegół inwestycji ich klienta i postara się o bezpieczne dotarcie towaru na granice naszego kraju.

Nie będę opisywał całości procedur, ponieważ są na tyle zawiłe, a ilość potrzebnych dokumentów przekracza daleko rozumianą normę.

Części z Chin

import z chin Produkty sprowadzane z Chin to często półprodukty lub części, których produkcja w Europie jest droższa.
Rzadko sprowadza się całe machiny, czy całe przedmioty.
Taniej jest importować części z których poskładamy dany przedmiot i później go sprzedamy.

Wyjątek mogą stanowić ciuchy, gdzie na wchodzie produkuje się ich najwięcej i są stosunkowo tanie, nawet wielkie firmy takie jak Adidas, czy Nike maja swoje zakłady na wchodzie.

Co tylko pokazuje jak bardzo opłacalne może być wkroczenie we wschodni świat biznesu..

Dodane: 28-11-2015 13:00

Tagi: chiny targi biznes import import z chin import towarów

Widok do druku:

import z chin