Wyniki wyszukiwania

Tanie pozycjonowanie w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informac

Dodane: 11-06-2014 08:23
Wyniki wyszukiwania Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy jakąś frazę to pokazuje ilość stron zawierającą podane słowa kluczowe. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy jakąś frazę to pokazuje ilość stron zawierającą podane słowa kluczowe. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach. Tanie pozycjonowanie
Na ten temat napisali także na Tanie pozycjonowanie
Na temat Tanie pozycjonowanie to też niezłe info
Wpis inspirowany jest również Tanie pozycjonowanie
Znazlazłem także Tanie pozycjonowanie